Predĺžené májové víkendy s deťmi na Liptove

Tohtoročný máj nám prinesie dva predĺžené víkendy a snáď aj pekné počasie. Teplé slnečné lúče nás už pošteklili a tak dúfame, že teplé dni budú pokračovať i ďalej. Toto budú posledné voľné dni mimo víkendov s Vašimi ratolesťami pred letnými prázdninami. Veríme, že využijete tieto voľné chvíle na maximum a navnadíte sa vopred na leto.

Slniečko nabíja energiou, kde viac ako pri vode? Liptovská Sielnica sa nachádza kúsok od Liptovskej Mary. Krásne prechádzky po jej brehoch sú zaručný balzám na dušu. Ak sa však chcete vyhriať či trošku zrelaxovať pri vode, môžete sa vybrať do jedného z blízkych aquaparkov- Tatralandia alebo Gino Paradise. Tatralandia pre Vás pripravila zaujímavý tropický program- Kubánsku noc.

Možnosti na zábavu z hlavne vybláznenie a zabavenie Vašich detí nekončia len pri vode. 9.5. pripravuje Villa Betula v Liptovskej Sielnici Prvé detské kráľovstvo, kde bude skutočne bohatý program. Dokonca v týchto dňoch sa otvára Jašovisko pod strechou, kde si deti prídu na svoje aj za zlého počasia. A to nie je všetko, pripravuje sa i detská hala plná hier a zábavy pre tých najmenších.

Možností pre deti i dospelých je v našom okolí skutočne mnoho. Radi Vám poradíme aj iné tipy na strávenie príjemných chvíľ podľa vášho gusta. Tešíme sa na Vašu návštevu.