Vnútorný bazén s protiprúdom priamo vo family resorte Villa Flora.

Leto na Liptove je už v plnom prúde. Niektorí z Vás uprednostnia chladnejšie prostredie počas prechádzok v dolinách, po horách, alebo návštevu jaskýň, iní zas leňošenie a oddych pri vode. Na Liptove nájdete jedno aj druhé. Dokonca si môžete aj vybrať.

Liptovská Mara, ktorá je len na skok od nás, ponúka hneď niekoľko možností. Od kúpania sa na plážach, cez rôzne vodné športy a aktivity, až po vyhliadkové plavby.

Ak hľadáte kúpanie na Liptove, tak určite nesmiete zabudnúť na aquaparky a kúpaliská v okolí. Takže pekne poporiadku: Najbližšie z Liptovskej Sielnice je Aquapark Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová. Tu nájdete asi všetky vodné atrakcie, na ktoré si len spomeniete. Tiež sa môžete ísť schladiť do kúpeľov Lúčky, alebo na letné kúpalisko do Liptovského Jána, kde je síce menej vodných atrakcií, ale aj viac súkromia.

Pre všetkých Vás, ktorí sa ešte len rozhodujete, kde strávite najbližšie horúce letné alebo jesenné dni voľna, máme pripravenú malú novinku. Vnútorný bazén s protiprúdom priamo vo family resorte Villa Flora je už v prevádzke!  Dúfame, že Vám takto spríjemníme pobyt u nás.

Tešíme sa na Vašu návštevu.