Apartmány

Vaša dovolenka na Liptove v pohodlí domova.

Apartmán Classic

Apartmán má balkón a dve oddelené samostatné izby s vlastnou malou kuchynkou a výhľadom na záhradu s detským ihriskom. Apartmán sa nachádza na prízemí, je orientovaný na západ. Odporúčame pre 3 osoby alebo rodinu s jedným dieťaťom.

Apartmán mezonet Premium

Tento dvojpodlažný apartmán má balkón a dve izby navzájom prepojené schodiskom, vlastnú kuchynku s výhľadom na masív Západných Tatier, Nízkych Tatier a Chočských vrchov (Prosečné 1.372 m n.m). Apartmán sa nachádza v podkroví, je orientovaný na sever a východ. Odporúčame pre 3 resp.3+1 osoby, alebo rodinu s jedným alebo dvomi menšími deťmi.

Apartmán mezonet De Luxe

Tento dvojpodlažný apartmán má balkón a dve izby navzájom prepojené schodiskom, vlastnú kuchynku, výhľad na les, záhradu s detským ihriskom a masív Chočských vrchov (Prosečné 1.372 m n.m). Apartmán sa nachádza v podkroví a je orientovaný na západ. Odporúčame pre 3+1 osoby alebo rodinu s dvomi deťmi.

Apartmán mezonet Dependance

Tento dvojpodlažný rodinný apartmán je priestorovo najveľkorysejší. Nachádza sa v areáli resortu Villa Flora***. Možnosť využívať všetky benefity resortu pre ubytovaných hostí v tomto apartmáne je samozrejmosťou. Súčasťou apartmánu je na prízemí kuchynka a obývacia izba s pohodlným gaučom a krbom, v ktorom si môžete zakúriť a navodiť tak romantickú atmosféru. V podkroví apartmánu sa nachádzajú dve samostatné izby. Apartmán má samostatný vchod a vlastnú terasu, na ktorej môžete pri rannej káve vítať prvé lúče slnka. Odporúčame pre rodiny s dvomi alebo tromi deťmi ( 2+2 alebo 2+3), dve menšie rodiny alebo dva páry, ktoré hľadajú súkromie.