Villa Flora

Bazén a wellness iba pre Vás

Bazén a wellness iba pre Vás
Dvojlôžková izba s balkónom

Jesenné prázdniny na Liptove

Jesenné prázdniny na Liptove s wellnes, bazénom a raňajkami

Family resort Villa Flora EN***

"Prichádzate ako hostia a odchádzate ako priatelia."

Family resort Villa Flora*** sa nachádza na severnom brehu priehrady Liptovská Mara na trase medzi Aquaparkom Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová v obci Liptovská Sielnica, neďaleko mesta Liptovský Mikuláš. Family resort tvoria tri samostatné budovy Penzión s bazénom, privátne Wellness a Dependance Chata (Rodinný mezonetový Apartmán na Liptove) citlivo umiestnené vo veľkej upravenej záhrade.

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove alebo malý vidiecky rodinný penzión na Liptove, ktorý Vám zaručí súkromie a je vhodný pre rodiny s deťmi, ten náš určite naplní vaše predstavy. V blízkom okolí nájdete tie najväčšie a najznámejšie atrakcie pre deti aj dospelých, ktoré Vám región Liptov - najnavštevovanejšia destinácia Slovenska ponúka. Inšpirujte sa na našich stránkach, alebo nás kontaktujte a my Vám ochotne a radi poradíme.

Prosíme našich hostí o zhovievavosť, keďže vo Villa Flora prebieha realizácia prístavby nových rodinných štúdií a apartmánov. Ospravedlňujeme sa za obmedzené množstvo parkovacích miest. Ďakujeme

Ingrid a Ján

Resort Villa Flora

Liptovská Sielnica 131
032 23 Liptovský Mikuláš
GPS: N 49° 08.744 E 019° 30.977

mapa