Čarovná jeseň na Liptove

Silvester 2020 - ubytujte sa na 7 nocí za cenu 6

Silvester - ubytujte sa na 7 nocí za cenu 6.

Zimná dovolenka na Liptove

Zimná dovolenka na Liptove

Bazén a wellness iba pre Vás

Bazén a wellness iba pre Vás

Family resort Villa Flora EN***

"Prichádzate ako hostia a odchádzate ako priatelia."

Family resort Villa Flora*** sa nachádza na severnom brehu priehrady Liptovská Mara na trase medzi Aquaparkom Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová v obci Liptovská Sielnica, neďaleko mesta Liptovský Mikuláš. Family resort tvoria tri samostatné budovy Penzión s bazénom, privátne Wellness a Dependance Chata (Rodinný mezonetový Apartmán na Liptove) citlivo umiestnené vo veľkej upravenej záhrade.

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove alebo malý vidiecky rodinný penzión na Liptove, ktorý Vám zaručí súkromie a je vhodný pre rodiny s deťmi, ten náš určite naplní vaše predstavy. V blízkom okolí nájdete tie najväčšie a najznámejšie atrakcie pre deti aj dospelých, ktoré Vám región Liptov - najnavštevovanejšia destinácia Slovenska ponúka. Inšpirujte sa na našich stránkach, alebo nás kontaktujte a my Vám ochotne a radi poradíme.

Prosíme našich hostí o zhovievavosť, keďže vo Villa Flora prebieha realizácia prístavby nových rodinných štúdií a apartmánov. Ospravedlňujeme sa za obmedzené množstvo parkovacích miest. Ďakujeme

Ingrid a Ján

Resort Villa Flora ***

Liptovská Sielnica 131
032 23 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.145749, 19.516252

mapa