Vstup do bazénov v cene pobytu

Dokonalý pokoj a súkromie

Zážitky v nádhernej prírode

Pobyt na Liptove na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby

Príjemná a nezabudnuteľná atmosféra

Prijemné posedenie s nezabudnuteľnou atmosférou

Výhodné pobyty so ZĽAVOU -30%

Villa Flora

Detské kráľovstvo Babyland len na skok

Jesenné prázdniny na Liptove s wellnes, bazénom a raňajkami

„Keď prichádzate ako hostia a odchádzate ako priatelia.“

Preferujete ubytovanie so skutočnou rodinnou atmosférou, garanciou súkromia a množstvom benefitov len pre Vás? Hľadáte komfortnú izbu, apartmán s kuchynkou, alebo krásnu horskú chatu s privátnym wellness a panoramatickým výhľadom na Liptovskú kotlinu?

Príjmite pozvanie a vyberte si z našej ponuky

Rodinný resort pri Liptovskej Mare

Rodinný resort Villa Flora*** sa nachádza na severnom brehu priehrady Liptovská Mara na okraji obce Liptovská Sielnica medzi termálnym vodným parkom v Bešeňovej a Aquaparkom Tatralandia s celoročným tropickým rajom Tropical Paradise neďaleko mesta Liptovský Mikuláš. Rozhodli ste sa prežiť dovolenku alebo len víkendový pobyt na Liptove v prírode? Hľadáte ubytovanie na Liptove, ubytovanie pri Liptovskej Mare? Alebo ubytovanie s možnosťou kúpania, ubytovanie s bazénom alebo privátnym wellness? Po krátkej prechádzke sa môžete dostať priamo k brehom Liptovskej Mary, do veľkého detského zábavného parku Babyland, na turistický chodník do Kvačianskej a Prosieckej doliny, do reštaurácií, alebo priamo k rybníku s Rybárňou. Poloha rodinného resortu je neďaleko lesov a lúk, kde nájdete dostatok súkromia pre dvojice a zároveň veľké množstvo športových a zábavných atrakcií pre rodiny s deťmi.

V resorte Villa Flora*** nájdete príjemné ubytovanie s množstvom benefitov za skvelú cenu.

Resort Villa Flora ***

Liptovská Sielnica 131
032 23 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.145749, 19.516252

mapa

Horská chata v Demänovskej doline

Hľadáte ubytovanie na Liptove alebo apartmán v Demänovskej doline, či už chatu v Jasnej pod Chopkom pri lyžiarskom stredisku v Nízkych Tatrách?

 

Drevenica Medovka**** sa nachádza v krásnej prírode na úpätí Národného parku Nízke Tatry v Demänovskej doline pod Demänovskou horou, blízko TOP lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok Nízke Tatry.

Nadýchnite sa vône sviežeho horského vzduchu a vydajte sa na potulky priľahlým lesom po značených turistických chodníkoch a cyklotrasách, objavte podzemné krásy jaskýň v Demänovskej doline. Detské ihrisko, reštaurácie, bobová dráha, vyhliadková veža, rybník s predajom čerstvých rýb, zastávka autobusu a skibusu do lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok Nízke Tatry sú vzdialené len pár minút chôdze. Spomaľte, vypnite a na chvíľu zabudnite na každodenný zhon a stres. Darujte si zážitok, dokonalý romantický darček alebo pripravte pre svoju polovičku nezabudnuteľný večer pri pohári dobrého vína a praskajúcom ohni v krbe. Vychutnajte si svoju obľúbenú rannú kávu na veľkej terase pri pohľade na panorámu Chočských vrchov, Západných Tatier, okolité lesy a lúky regiónu Liptov. Stretnite sa s rodinou, priateľmi a poseďte si pri večernej opekačke alebo si naplno užite letnú či zimnú dovolenku na chate, na Liptove, na horách priamo v srdci Nízkych Tatier v Demänovskej doline, neďaleko svetoznámych Demänovských jaskýň.

Nadštandartné vybavenie, nezabudnuteľná horská atmosféra, nádherný výhľad, dokonalé súkromie a exkluzívne privátne wellness je k dispozícii neobmedzene len pre Vás.

Od nás máte všetky atrakcie Liptova na dosah ruky.

Tešíme sa na Vašu návštevu
Ingrid a Ján

 

 

Viac informácií