order
5
Nízke Tatry - Jasná-Chopok-Demänovská dolina

Je najväčšia a najmodernejšia aréna zimných športov na Slovensku. V stredisku sa nachádza veľké množstvo upravených terénov na oboch stranách Chopku v dĺžke viac ako 50 km, kde Vás prepraví 30 lanoviek a vlekov. Len toto stredisko Vám garantuje sneh až 5 mesiacov v roku. Nadmorská výška: 900 - 2024 m.n.m...viac info.

Nízke Tatry - Ski Žiarce

Menší lyžiarsky rodinný areál  nad obcou Pavčiná Lehota ponúka vhodnú kombináciu terénov pre začiatočníkov ako aj skúsených lyžiarov, 2 zjazdové trate v celkovej dĺžke 1600 m a 2 lyžiarske vleky. Nadmorská výška: 760 - 907 m.n.m..

Západné Tatry - Spálená dolina

Ski areál Roháče Spálená sa nachádza nad obcou Zuberec. Nájdete tu optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. 5 zjazdových tratí v celkovej dĺžke 4,6 km, 3 lyžiarske vleky a 2 sedačkové lanovky. Nadmorská výška: 1090 - 1460 m.n.m...viac info.

Bežecké lyžovanie na Liptove

12 najzaujímavejších lokalít a trás vhodných pre zdatných bežeckých lyžiarov, ale aj pre rodiny s deťmi. O bežecké trasy sa starajú počas zimy s dostatočnou snehovou pokrývkou obce, alebo tunajšie kluby bežkárov. Prehľad TOP trás na Liptove...viac info.

Veľká Fatra - Malinô Brdo

Priamo v stredisku sa nachádza 7 zjazdových tratí rôznej obtiažnosti v celkovej dĺžke 12km, najdlhšia zjazdová trať meria 3900 m, 1 sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Ideálne pre rodinnú dovolenku.Nadmorská výška: 545 - 1209 m.n.m...viac info.

Závažná Poruba - Ski Opalisko

Stredisko, ktoré sa nachádza neďaleko Liptovského Mikulaša nad obcou Závažná Poruba v ktorom sú k dispozícií bežecké trate v dĺžke 15 km, 5 zjazdovch tratí v celkovej dĺžke 3320 m, 3 lyžiarske vleky a 1 sedačková lanovka. Nadmorská výška: 670 - 1020 m.n.m...viac info.

Zuberec - Ski park Janovky

Menšie lyžiarske stredisko vhodné najmä pre deti, začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov. Večerné lyžovanie v tomto stredisku má svoju jedinečnú atmosféru. Nachádzajú sa tu 4 zjazdové trate v dĺžke 6,2 km a 8 vlekov. Nadmorská výška: 730 - 1030 m.n.m...viac info.