order
2
Aquapark Tatralandia

Skutočný tropický svet medzi masívmi Západných a Nízkych Tatier. Užite si bazény s čírou termálnou alebo slanou morskou vodou. V Tropical Paradise si užijete prímorskú atmosféru počas celého roka...viac info.

Vodný park Bešeňová

365 dní počas roka si môžete vychutnávať rodinný vodný raj na Liptove, kde je 23 bazénov a víriviek, 8 bazénov s termálnou vodou, bazén s morskými vlnami alebo najrýchlejšie a najdlhšie topogány na Slovensku...viac info

pláž - Liptovská Sielnica

Na Liptovskej Mare v obci Liptovská Sielnica nájdete skvelé miesto, kde môžete počas horúcich letných dní príjemne stráviť leto na Liptove. Pláž s drobnými kamienkami a trávnatou plochou, na ktorej si určite nájdete svoje miesto na relax.

pláž - Liptovský Trnovec

Prírodná pláž na Liptovskej Mare v obci Liptovský Trnovec je už pravidelným obľúbeným cieľom milovníkov vodných radovánok. Vodné bicykle, kajaky, lodičky pre deti, aquazorbing, flybording, wakesurfing, vodné skútre, vyhliadkové plavby.

Termal Raj Liptovský Ján

Areál letných termálnych kúpalísk, krytá plaváreň s plaveckým bazénom 25m, 2 detské bazény, kľudový bazén využívajú termálnu vodu z prameňa Rudolf, ktorá má dokázateľne liečivé účinky na dýchacie cesty a pohybové ústrojenstvo...viac info.

Aqua-Vital Park Lúčky

Oddýchnite a relaxujte s celou rodinou v jedinečnej liečivej termálnej a minerálnej vode vo vnútorných či vonkajších bazénoch...viac info.

pláž - kostolík Panny Márie

Prírodná kamienková pláž na Liptovskej Mare, ktorá sa nachádza medzi hrádzou a vežou kostolíka Panny Márie. Je charakteristická pozvoľným klesaním k vodnej hladine. Pláž je obľúbené miesto turistov hlavne počas horúcich slnečných dní.

Kaďa Liptovský Ján

Liečivé účinky vody z termálneho prameňa so stálou teplotou 20 C°, ktorý sa nachádza na okraji obce Liptovský Ján, sú známe už celé stáročia. Areál s týmto prírodným wellnessom je udržiavaný a celoročne bezplatne prístupný.

Prameň Kalameny

Termálny prameň Kalameny s teplotou vody 33C° sa nachádza v Kalamenskej doline 1 km severne od obce Kalameny. Voda je iba slabo mineralizovaná so zápachom síri. V jazierku je možnosť bezplatného kúpania počas celého roka.