order
1
Rybáreň

Skúste si vlastnoručne uloviť pstruha a nechajte si ho pripraviť priamo v Rybárni, pečeno-údené pstruhy sú vynikajúce.

Múzeum ochrany prírody

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva je najmodernejšie múzeum Slovenska a jediné špecializované múzeum svojho druhu...viac info.

Vyhliadkové lety

Odvezte sa na Vaše obľúbené miesto netradične a štýlovo, alebo si darujte let v helikoptére ponad Liptov s partnerom, rodinou alebo priateľmi...viac info.

Monaco Grand prix

Motokárová hala pred vstupom do obce Závažná Poruba je 1. motokárová hala na Liptove s jedinou dvojposchodovou dráhou na Slovensku...viac info.

Hurricane factory

Jedinečná adrenalínová atrakcia, v ktorej môžete zažiť pocit voľného pádu ako pri zoskoku z lietadla alebo útesu, ale bez pocitu strachu a nevoľnosti z výšky...viac info.

Zjazd na kolobežke

Veľmi obľúbená letná rodinná zábava spojená s ľahkou prechádzkou cez Žiarsku dolinu na Žiarsku chatu...viac info.

Babyland

Najväčšie a najlepšie vybavené detské ihrisko na Liptove v Liptovskej Sielnici, ktoré ponúka viac ako 60 vonkajších a vnútorných atrakcií...viac info.

TrickLandia

V Starom Smokovci nájdete miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických vizuálnych ilúzií...viac info.

Jazdy na koni

Okružné jazdy pre detičky aj dospelých v modernom pieskovom kolbisku. Základy jazdy na koni Vám vysvetlí skúsený jazdecký inštruktor...viac info.

Zábavný park Fantázia

Najväčší zábavný tématicko-náučný park predovšetkým pre Vaše deti a vnúčatá v srdci Liptova. Vstúpte do sveta fantázie, veď fantázii sa medze nekladú...viac info.