order
3
Prosiecka dolina a Kvačianska dolina

Patria medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie doliny na Slovensku. Veľmi pekná mierne náročná prechádzka po náučnom chodníku cez obidve doliny trvá približne 6 hod. Family resort Villa Flora je ideálny východiskový bod tejto celodennej túry krásnou prírodou.

Nízke Tatry - Vrbické pleso

Vydajte sa na nenáročnú prechádzku v dĺžke približne 1 km okolo Vrbického plesa, od ktorého sa Vám naskytnú zaujímavé výhľady na okolité hrebene.Tento turistický ciel je vhodný aj pre rodiny s malými deťmi.

Nízke Tatry - Chopok-Ďumbier

Lanovkou na Chopok a prechod po hrebeni Nízkych Tatier vo výške 2000 m.n.m. medzi dvomi najvyššími vrcholmi Vám ponúka nádherný výhľad na Vysoké Tatry, Liptov a údolie Hronu. Túra je stredne náročná a trvá cca 4 hod.

Západné Tatry - Roháčske plesá

Turisticky najatraktívnejšou a najcennejšou lokalitou Západných Tatier sú práve Roháče. Túra je mierne až stredne náročná. Celý okruh s prevýšením 700 metrov a dĺžkou cca 13 km od chaty Zverovka na Roháčske plesá a späť trvá približne aj s prestávkami na oddych 6 hod.

Vysoké Tatry - Popradské pleso-Štrbské pleso-vodopád Skok

Okruh okolo Štrbského plesa je krásna a nenáročná 4 hodinová prechádzka vedúca zo Štrbského plesa na Popradské pleso alebo túra k vodopádu Skok patria medzi najznámejšie túry vo Vysokých Tatrách, ktoré sú vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Slovenský raj

Národný park Slovenský raj je jednou z najkrajších a najnavštevovanejších prírodných oblastí Slovenska. Krasové tiesňavy, vodopády, kaňony... alebo Dobšinská ľadová jaskyňa v juhozápadnej časti Národného parku patria ku krajinárskym klenotom Slovenského raja.